Serwis telefonów Warszawa

SERWIS TELEFONÓW WARSZAWA

Jeżeli interesuje Cię tylko profesjonalna wymiana ekranu dotykowego w Warszawie to trafiłeś najlepiej jak mogłeś. Oferujemy naszym klientom produkty i usługi związane z co raz szerzej rozwijającą się technologią mobilną GSM. Fakt, że jest to nasza pasja oraz wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje Państwu fachową i profesjonalna obsługę oraz produkty najwyższej jakości.

NAPRAWA EKRANU DOTYKOWEGO WARSZAWA

Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest naprawa ekranu dotykowego w telefonach Samsung, HTC, Motorola, Nokia, iPhone, Sony. Trzeba pamiętać o tym, że żaden smartfon nie jest niezniszczalny, a upadek na podłogę często może skończyć się uszkodzeniem ekranu, co sprawia że po prostu nie da się korzystać z komórki. Potrzebna wymiana ekranu w iPhone? Nie ma problemu! Naprawa wyświetlacza w Samsungu? Żaden kłopot! Zazwyczaj serwisowanie realizowane jest na poczekaniu w naszym warszawskim punkcie pod adresem: ul. Chmielna 106 00-801 Warszawa. W zależności od modelu naprawa ekranu smartfona trwa od 10 do 30 minut. W naszym serwisie używamy tylko profesjonalnych akcesoriów wysokiej jakości, dzięki czemu mamy pewność że naprawiony przez nas sprzęt, będzie służyć klientowi przez długi czas. Rozbity ekran, brak reakcji na dotyk, problemy z wyświetleniem całej zawartości wyświetlacza, pęknięta matryca LCD? W większości modeli smartfonów konieczna będzie wymiana ekranu oraz wyświetlacza, a to dlatego, że są one fabrycznie sklejone na całej powierzchni i niestety nie ma możliwości rozdzielenia ich. Wyjątkiem jest serwis Nokia Lumia 520, 535 625 gdzie można wymienić sam ekran dotykowy bez potrzeby wymiany wyświetlacza. Zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem w branży GSM. Bez znaczenia czy potrzebujesz naprawić iPhona, Samsunga, czy HTC. Naprawa ekranu to dla nas codzienność dlatego działamy szybko, sprawnie i skutecznie.

SKUP TELEFONÓW WARSZAWA

Poza serwisem prowadzimy również skup telefonów komórkowych. Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Dzięki wyrobionej pozycji na rynku możemy zaoferować atrakcyjniejsze ceny niż konkurencja. Po prostu sprawdź nas.

Wymiana baterii iPhone Warszawa 

Bateria w Twoim iPhonie wyjątkowo szybko się rozładowuje? Twój iPhone spuchł do tego stopnia, że wyświetlacz się wybałuszył? To wina baterii, która wraz ze spadkiem cyklów ma tendencję do puchnięcia. Wprawdzie ogniwa wykorzystywane przez Apple są wysokiej jakości, to jednak z czasem się zwyczajnie zużywają. Tak się dzieje w przypadku wszystkich telefonów na rynku, to normlane. Nie panikuj, tylko przyjdź do naszego serwisu w Warszawie. Wymiana baterii w iPhone to prosty zabieg, który jednak wymaga odrobiny precyzji, odpowiednich narzędzi i oczywiście dobrego zamiennika. Musisz wiedzieć, że firma Apple nie udostępnia do sprzedaży oryginalnych części, dlatego serwisy korzystają z zamienników. Są to jednak części najwyższej jakości, dedykowane do konkretnych modeli smartfonów. Nie wiesz, czy nadszedł czas na wymianę baterii w iPhonie? Możesz przynieść swój telefon do naszego serwisu, gdzie Ci to sprawdzimy albo możesz to zrobić sam w domu, za pomocą aplikacji do sprawdzania żywotności baterii. Nie podajemy celowo konkretnej aplikacji, ponieważ nie chcemy żadnego z producentów faworyzować. Wybór należy do Ciebie. Możesz przecież sprawdzić baterię na 2 lub 3 aplikacjach i porównać wyniki. Jeżeli bateria w iPhonie szybko się rozładowuje to znak, że zbliża się do końca swojej żywotności. Nie czekaj do chwili aż spuchnięta bateria uszkodzi wyświetlacz w iPhonie, tylko wymień ją w serwisie na nową. W ten sposób unikniesz przykrej niespodzianki w postaci kosztów naprawy wyświetlacza.

 

Wymiana baterii w iPhonie na własną rękę? 

Jeżeli nie masz odpowiednich narządzi i umiejętności lepiej nie rób tego sam, ponieważ w starszych modelach bateria była przyklejona „do korpusu„. Wymiana baterii w iPhonie wymagała demontażu w zasadzie wszelkich elementów urządzenia, począwszy od ekranu, na płycie głównej skończywszy. Często wymiana baterii w iPhonie w domu kończyła się po prostu zniszczeniem smartfona. Mimo, że od czwartej generacji wymiana baterii w iPhonie stała się łatwiejsza, to jednak wciąż wymaga dużych umiejętności i specjalnych narzędzi, m.in. dedykowanego śrubokrętu. Jeżeli więc jesteś właścicielem iPhone’a i konieczna jest wymiana baterii, to lepiej przynieś telefon do naszego serwisu w Warszawie mieszczącym się na ul. Chmielna 106 00-81 Warszawa.

Wymiana baterii w iPhone wymieniamy w czasie od 15 do 30min.

W naszym serwisie posiadamy baterie do modeli:

iPhone 4
iPhone 4s
iPhone 5
iPhone 5s
iPhone 6
iPhone 6 Plus
iPhone 6s
iPhone 6s Plus
iPhone 7
iPhone 7 Plus
iPhone 8
iPhone 8 Plus
iPhone X
iPhone XS
iPhone 11