Serwis Telefonów Warszawa

Serwis telefonów Warszawa

SERWIS TELEFONÓW WARSZAWA

Jeżeli interesuje Cię tylko profesjonalna wymiana ekranu dotykowego w Warszawie to trafiłeś najlepiej jak mogłeś. Oferujemy naszym klientom produkty i usługi związane z co raz szerzej rozwijającą się technologią mobilną GSM. Fakt, że jest to nasza pasja oraz wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje Państwu fachową i profesjonalna obsługę oraz produkty najwyższej jakości.

NAPRAWA EKRANU DOTYKOWEGO WARSZAWA

Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest naprawa ekranu dotykowego w telefonach Samsung, HTC, Motorola, Nokia, iPhone, Sony. Trzeba pamiętać o tym, że żaden smartfon nie jest niezniszczalny, a upadek na podłogę często może skończyć się uszkodzeniem ekranu, co sprawia że po prostu nie da się korzystać z komórki. Potrzebna wymiana ekranu w iPhone? Nie ma problemu! Naprawa wyświetlacza w Samsungu? Żaden kłopot! Zazwyczaj serwisowanie realizowane jest na poczekaniu w naszym warszawskim punkcie pod adresem: ul. Chmielna 106 00-801 Warszawa. W zależności od modelu naprawa ekranu smartfona trwa od 10 do 30 minut. W naszym serwisie używamy tylko profesjonalnych akcesoriów wysokiej jakości, dzięki czemu mamy pewność że naprawiony przez nas sprzęt, będzie służyć klientowi przez długi czas. Rozbity ekran, brak reakcji na dotyk, problemy z wyświetleniem całej zawartości wyświetlacza, pęknięta matryca LCD? W większości modeli smartfonów konieczna będzie wymiana ekranu oraz wyświetlacza, a to dlatego, że są one fabrycznie sklejone na całej powierzchni i niestety nie ma możliwości rozdzielenia ich. Wyjątkiem jest serwis Nokia Lumia 520, 535 625 gdzie można wymienić sam ekran dotykowy bez potrzeby wymiany wyświetlacza. Zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem w branży GSM. Bez znaczenia czy potrzebujesz naprawić iPhona, Samsunga, czy HTC. Naprawa ekranu to dla nas codzienność dlatego działamy szybko, sprawnie i skutecznie.

SKUP TELEFONÓW WARSZAWA

Poza serwisem prowadzimy również skup telefonów komórkowych. Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Dzięki wyrobionej pozycji na rynku możemy zaoferować atrakcyjniejsze ceny niż konkurencja. Po prostu sprawdź nas.

prostowanie iPhone 6 warszawa iphone 5 iphone 5s iphone 6 plus .jpg

PROSTOWANIE IPHONE WARSZAWA

Iphone, choć jest smartfonem zaliczanym do klasy premium nie jest niezniszczalny. W zasadzie przy każdym upadku z większej wysokości może dojść nie tylko do rozbicia ekranu, ale też do uszkodzenia korpusu obudowy. Co wtedy? Czy telefon jest do wyrzucenia? Nie, jeżeli oddasz go nam do naprawy. Posiadamy najnowocześniejsze urządzenie dostępne na polskim rynku, dzięki któremu możemy wyprostować korpus iPhone, tak by przy wymianie ekranu dotykowego na nowy nie występowały naprężenia, które mogłyby skutkować ponownym pęknięciem.

 

Jak to wygląda w praktyce? Prostowanie iphona polega na tym, że jest on prostowany na rogach, jest to w pełni bezpieczne dla samego telefonu, a zarazem pozwala go dobrze przygotować do wymiany ekranu dotykowego.

 

SERWIS IPHONE WARSZAWA

 

Prostowanie rogów możliwe jest przy smartfonach iPhone: 5, 5s, 6, 6 Plus

 

Zapraszamy do naszego warszawskiego punktu pod adresem:

Aleje Jerozolimskie 123A, Lokal B72, Pierwsze Piętro Budynek Millenium Plaza.

 

Osobom spoza Warszawy lub tym, którzy nie mają czasu oddać iPhona do serwisu osobiście oferujemy usługę door to door. Zapewniamy sprawną i fachową usługę.