Serwis Telefonów Warszawa

Serwis telefonów Warszawa

SERWIS TELEFONÓW WARSZAWA

Jeżeli interesuje Cię tylko profesjonalna wymiana ekranu dotykowego w Warszawie to trafiłeś najlepiej jak mogłeś. Oferujemy naszym klientom produkty i usługi związane z co raz szerzej rozwijającą się technologią mobilną GSM. Fakt, że jest to nasza pasja oraz wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje Państwu fachową i profesjonalna obsługę oraz produkty najwyższej jakości.

NAPRAWA EKRANU DOTYKOWEGO WARSZAWA

Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest naprawa ekranu dotykowego w telefonach Samsung, HTC, Motorola, Nokia, iPhone, Sony. Trzeba pamiętać o tym, że żaden smartfon nie jest niezniszczalny, a upadek na podłogę często może skończyć się uszkodzeniem ekranu, co sprawia że po prostu nie da się korzystać z komórki. Potrzebna wymiana ekranu w iPhone? Nie ma problemu! Naprawa wyświetlacza w Samsungu? Żaden kłopot! Zazwyczaj serwisowanie realizowane jest na poczekaniu w naszym warszawskim punkcie pod adresem: ul. Chmielna 106 00-801 Warszawa. W zależności od modelu naprawa ekranu smartfona trwa od 10 do 30 minut. W naszym serwisie używamy tylko profesjonalnych akcesoriów wysokiej jakości, dzięki czemu mamy pewność że naprawiony przez nas sprzęt, będzie służyć klientowi przez długi czas. Rozbity ekran, brak reakcji na dotyk, problemy z wyświetleniem całej zawartości wyświetlacza, pęknięta matryca LCD? W większości modeli smartfonów konieczna będzie wymiana ekranu oraz wyświetlacza, a to dlatego, że są one fabrycznie sklejone na całej powierzchni i niestety nie ma możliwości rozdzielenia ich. Wyjątkiem jest serwis Nokia Lumia 520, 535 625 gdzie można wymienić sam ekran dotykowy bez potrzeby wymiany wyświetlacza. Zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem w branży GSM. Bez znaczenia czy potrzebujesz naprawić iPhona, Samsunga, czy HTC. Naprawa ekranu to dla nas codzienność dlatego działamy szybko, sprawnie i skutecznie.

SKUP TELEFONÓW WARSZAWA

Poza serwisem prowadzimy również skup telefonów komórkowych. Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Dzięki wyrobionej pozycji na rynku możemy zaoferować atrakcyjniejsze ceny niż konkurencja. Po prostu sprawdź nas.

serwis-telefonow-samsung-warszawa-wymiana-dotyku-ekranu-core-ace-lte-trend-edge-s3-s4-s5-s6

SERWIS SAMSUNG WARSZAWA

 

Samsung to jeden z najpopularniejszych producentów smartfonów na świecie i pewnie jest to jeden z powodów, dla którego z reguły nie ma problemu z oryginalnymi częściami do modeli tej marki. Wymiana ekranu w Samsungu trwa nie więcej niż 60 min, chyba że klient chce wymienić samą szybkę przy modelach S3, S4, S5, S6, S6 edge czy note – wówczas czas wymiany może się wydłużyć, ponieważ oryginalny ekran dotykowy do tych modeli występuje tylko z LCD i wymienia się moduł. Czas wymiany wydłuża się ze względu na rozklejenie szybki i wklejenie drugiej. Trzeba jednak pamiętać, że warunkiem jest działający ekran dotykowy. Z kolei w innych modelach nie ma znaczenia czy „dotyk” działa.

Wymiana ekranu dotykowego Samsung

Samsung S2 I9100 Szybka/Dotyk/Digitalizer z LCD Kolor White 370zł czas 20min
Samsung S3 I9300 Szybka/Dotyk/Digitalizer z LCD Kolor Blue/ White 400zł czas 20min
Samsung S3 I9305 LTE Szybka/Dotyk/Digitalizer z LCD Kolor Black/ White 400zł czas 20min
Samsung S4 I9505 Szybka/Dotyk/Digitalizer z LCD Kolor Blue/ White 480zł czas 20min
Samsung Ace  S5830 Szybka/Dotyk/Digitalizer Black/ White 99zł czas 40min
Samsung Ace 2  I8160 Szybka/Dotyk/Digitalizer Black/ White 99zł czas 40min
Samsung Core Plus G350  Szybka/Dotyk/Digitalizer  Kolor White / Black 130zł czas 40min
Samsung Core Plus I8260  Szybka/Dotyk/Digitalizer  Kolor White / Black 130zł czas 40min
Samsung Core Plus LTE Szybka/Dotyk/Digitalizer  Kolor White 210zł czas 40min
Samsung A3  Szybka/Dotyk/Digitalizer  Kolor White / Black 370zł czas 40min

Prezentowana oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Naprawy w takim czasie wykonywane są jak nie posiadamy w obsłudze telefonu innego klienta.