Serwis Telefonów Warszawa

Serwis telefonów Warszawa

SERWIS TELEFONÓW WARSZAWA

Jeżeli interesuje Cię tylko profesjonalna wymiana ekranu dotykowego w Warszawie to trafiłeś najlepiej jak mogłeś. Oferujemy naszym klientom produkty i usługi związane z co raz szerzej rozwijającą się technologią mobilną GSM. Fakt, że jest to nasza pasja oraz wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje Państwu fachową i profesjonalna obsługę oraz produkty najwyższej jakości.

NAPRAWA EKRANU DOTYKOWEGO WARSZAWA

Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest naprawa ekranu dotykowego w telefonach Samsung, HTC, Motorola, Nokia, iPhone, Sony. Trzeba pamiętać o tym, że żaden smartfon nie jest niezniszczalny, a upadek na podłogę często może skończyć się uszkodzeniem ekranu, co sprawia że po prostu nie da się korzystać z komórki. Potrzebna wymiana ekranu w iPhone? Nie ma problemu! Naprawa wyświetlacza w Samsungu? Żaden kłopot! Zazwyczaj serwisowanie realizowane jest na poczekaniu w naszym warszawskim punkcie pod adresem: ul. Chmielna 106 00-801 Warszawa. W zależności od modelu naprawa ekranu smartfona trwa od 10 do 30 minut. W naszym serwisie używamy tylko profesjonalnych akcesoriów wysokiej jakości, dzięki czemu mamy pewność że naprawiony przez nas sprzęt, będzie służyć klientowi przez długi czas. Rozbity ekran, brak reakcji na dotyk, problemy z wyświetleniem całej zawartości wyświetlacza, pęknięta matryca LCD? W większości modeli smartfonów konieczna będzie wymiana ekranu oraz wyświetlacza, a to dlatego, że są one fabrycznie sklejone na całej powierzchni i niestety nie ma możliwości rozdzielenia ich. Wyjątkiem jest serwis Nokia Lumia 520, 535 625 gdzie można wymienić sam ekran dotykowy bez potrzeby wymiany wyświetlacza. Zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem w branży GSM. Bez znaczenia czy potrzebujesz naprawić iPhona, Samsunga, czy HTC. Naprawa ekranu to dla nas codzienność dlatego działamy szybko, sprawnie i skutecznie.

SKUP TELEFONÓW WARSZAWA

Poza serwisem prowadzimy również skup telefonów komórkowych. Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Dzięki wyrobionej pozycji na rynku możemy zaoferować atrakcyjniejsze ceny niż konkurencja. Po prostu sprawdź nas.

Serwis telefonow warszawa naprawa Wymiana ekranu dotykowego Digitalizer LCD wyswietlacz Nokia Lumia iPhone Sony Xperia HTC Samsung

Serwis telefonów warszawa

4W – czołowy serwis telefonów w Warszawie

Masz problemy z komórką? U nas bez problemu wymienisz uszkodzony wyświetlacz i pęknięty ekran dotykowy. Specjalizujemy się w naprawie większości modeli telefonów dostępnych na rynku. Zapewniamy szybki i profesjonalny serwis telefonów komórkowych takich jak Nokia, Samsung, Apple, Sony Ericsson, Huawei, Xiaomi, Sony Xperia, Microsoft, HTC, Motorola. Oferujemy również zdejmowanie simlock’ów oraz instalacje aplikacji, wersji językowych itp.

 

Trafiłeś najlepiej jak mogłeś, jeżeli interesuje Cię profesjonalna naprawa telefonów. Warszawa, ul.Chmielna 106 00-801 Warszawa– to właśnie tam mamy obecnie swoją siedzibę. Świadczymy również serwis telefonów door to door, czyli odbieramy od klienta z domu, bądź z firmy uszkodzony telefon, naprawiamy i dostarczamy z powrotem. To niezwykle wygodna opcja. Klient oszczędza dzięki temu czas wymagany na dojazdy do serwisu.

 

Szybko i sprawnie – to nasza dewiza. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, a serwis telefonów komórkowych nie ma dla nas tajemnic. Nieustannie staramy się wzbogacać naszą ofertę, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów, którzy odwiedzają nasz serwis.

Poza wymianą ekranów dotykowych w smartfonach oferujemy wszelkiego rodzaju naprawy:

  • braku ładowania i komunikacji z komputerem
  • podświetlenia LCD (najczęściej po upadku lub zawilgoceniu)
  • audio (mikrofon, buzer, głośnik)
  • uszkodzonego sterownika digitizera w telefonach Nokia, Samsung, iPhone, HTC itp.
  • naprawa przycisków iPhone (power on/off i back key-home)
  • wszelkie inne naprawy powstałe w wyniku upadku, zalania, itd.

 

Serwis telefonów Warszawa Al. Jerozolimskie 123A