Serwis Telefonów Warszawa

Serwis telefonów Warszawa

SERWIS TELEFONÓW WARSZAWA

Jeżeli interesuje Cię tylko profesjonalna wymiana ekranu dotykowego w Warszawie to trafiłeś najlepiej jak mogłeś. Oferujemy naszym klientom produkty i usługi związane z co raz szerzej rozwijającą się technologią mobilną GSM. Fakt, że jest to nasza pasja oraz wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje Państwu fachową i profesjonalna obsługę oraz produkty najwyższej jakości.

NAPRAWA EKRANU DOTYKOWEGO WARSZAWA

Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest naprawa ekranu dotykowego w telefonach Samsung, HTC, Motorola, Nokia, iPhone, Sony. Trzeba pamiętać o tym, że żaden smartfon nie jest niezniszczalny, a upadek na podłogę często może skończyć się uszkodzeniem ekranu, co sprawia że po prostu nie da się korzystać z komórki. Potrzebna wymiana ekranu w iPhone? Nie ma problemu! Naprawa wyświetlacza w Samsungu? Żaden kłopot! Zazwyczaj serwisowanie realizowane jest na poczekaniu w naszym warszawskim punkcie pod adresem: ul. Chmielna 106 00-801 Warszawa. W zależności od modelu naprawa ekranu smartfona trwa od 10 do 30 minut. W naszym serwisie używamy tylko profesjonalnych akcesoriów wysokiej jakości, dzięki czemu mamy pewność że naprawiony przez nas sprzęt, będzie służyć klientowi przez długi czas. Rozbity ekran, brak reakcji na dotyk, problemy z wyświetleniem całej zawartości wyświetlacza, pęknięta matryca LCD? W większości modeli smartfonów konieczna będzie wymiana ekranu oraz wyświetlacza, a to dlatego, że są one fabrycznie sklejone na całej powierzchni i niestety nie ma możliwości rozdzielenia ich. Wyjątkiem jest serwis Nokia Lumia 520, 535 625 gdzie można wymienić sam ekran dotykowy bez potrzeby wymiany wyświetlacza. Zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem w branży GSM. Bez znaczenia czy potrzebujesz naprawić iPhona, Samsunga, czy HTC. Naprawa ekranu to dla nas codzienność dlatego działamy szybko, sprawnie i skutecznie.

SKUP TELEFONÓW WARSZAWA

Poza serwisem prowadzimy również skup telefonów komórkowych. Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Dzięki wyrobionej pozycji na rynku możemy zaoferować atrakcyjniejsze ceny niż konkurencja. Po prostu sprawdź nas.

Serwis sony xperia warszawa z z1 z2 z3 z3 compact j m u M2

SERWIS SONY XPERIA WARSZAWA

 

Naszą specjalizacją jest wymiana ekranu dotykowego w Sony Xperia. Jest możliwość wymiany samych ekranów dotykowych w telefonach: Xperia J,Xperia U, Xperia L, Xperia E , Xperia M, Xperia M2.
W telefonach Xperia: wymiana tylko z LCD posiadamy oryginalne ekrany dotykowe z ramkami przez co klient nie straci gwarancji. W naszej ofercie mamy również oryginalne baterie, kamery, głośniki. Jeżeli dana część jest na miejscu to czas naprawy nie przekracza 60 minut.

Sony Xperia M2 Aqua
Sony Xperia M4 Aqua
Sony Xperia T3
Sony Xperia Z Ultra
Sony Xperia Z1
Sony Xperia Z1 Compact
Sony Xperia Z1 Comp pink limon
Sony Xperia Z2
Sony Xperia Z3 Compact
Sony Xperia Z3
Sony XA
Sony X
Sony E
Sony E5

Wymiana ekranu dotykowego w modelach

Sony Xperia M Szybka/ Dotyk /Digitalizer 99zł czas wymiany 30min
Sony Xperia J Szybka/ Dotyk /Digitalizer 99zł czas wymiany 30min
Sony Xperia U Szybka/ Dotyk /Digitalizer 99zł czas wymiany 30min
Sony Xperia E Szybka/ Dotyk /Digitalizer 99zł czas wymiany 30min
Sony Xperia L Szybka/ Dotyk /Digitalizer 99zł czas wymiany 30min
Sony Xperia Z Szybka/Dotyk/Digitalizer z LCD (Komplet) 250zł czas wymiany 3h
Sony Xperia Z1 Szybka/Dotyk/Digitalizer z LCD  (Komplet) 280zł czas wymiany 3h
Sony Xperia Z2 Szybka/Dotyk/Digitalizer z LCD  (Komplet) 320zł czas wymiany 3h
Sony Xperia Z3 Szybka/Dotyk/Digitalizer z LCD z Ramką (Komplet) 450zł czas wymiany 3h
Sony Xperia Z3 compact Szybka/Dotyk/Digitalizer z LCD z Ramką (Komplet) 420zł czas wymiany 2h
Sony Xperia Z5 Szybka/Dotyk/Digitalizer z LCD z Ramką (Komplet) 480zł czas wymiany 3h
Sony Xperia Z5 Compact Szybka/Dotyk/Digitalizer z LCD z Ramką (Komplet) 450zł czas wymiany 2h

Prezentowana oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Prezentowana oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Naprawy w takim czasie wykonywane są jak nie posiadamy w obsłudze telefonu innego klienta.