Serwis Telefonów Warszawa

Serwis telefonów Warszawa

SERWIS TELEFONÓW WARSZAWA

Jeżeli interesuje Cię tylko profesjonalna wymiana ekranu dotykowego w Warszawie to trafiłeś najlepiej jak mogłeś. Oferujemy naszym klientom produkty i usługi związane z co raz szerzej rozwijającą się technologią mobilną GSM. Fakt, że jest to nasza pasja oraz wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje Państwu fachową i profesjonalna obsługę oraz produkty najwyższej jakości.

NAPRAWA EKRANU DOTYKOWEGO WARSZAWA

Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest naprawa ekranu dotykowego w telefonach Samsung, HTC, Motorola, Nokia, iPhone, Sony. Trzeba pamiętać o tym, że żaden smartfon nie jest niezniszczalny, a upadek na podłogę często może skończyć się uszkodzeniem ekranu, co sprawia że po prostu nie da się korzystać z komórki. Potrzebna wymiana ekranu w iPhone? Nie ma problemu! Naprawa wyświetlacza w Samsungu? Żaden kłopot! Zazwyczaj serwisowanie realizowane jest na poczekaniu w naszym warszawskim punkcie pod adresem: ul. Chmielna 106 00-801 Warszawa. W zależności od modelu naprawa ekranu smartfona trwa od 10 do 30 minut. W naszym serwisie używamy tylko profesjonalnych akcesoriów wysokiej jakości, dzięki czemu mamy pewność że naprawiony przez nas sprzęt, będzie służyć klientowi przez długi czas. Rozbity ekran, brak reakcji na dotyk, problemy z wyświetleniem całej zawartości wyświetlacza, pęknięta matryca LCD? W większości modeli smartfonów konieczna będzie wymiana ekranu oraz wyświetlacza, a to dlatego, że są one fabrycznie sklejone na całej powierzchni i niestety nie ma możliwości rozdzielenia ich. Wyjątkiem jest serwis Nokia Lumia 520, 535 625 gdzie można wymienić sam ekran dotykowy bez potrzeby wymiany wyświetlacza. Zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem w branży GSM. Bez znaczenia czy potrzebujesz naprawić iPhona, Samsunga, czy HTC. Naprawa ekranu to dla nas codzienność dlatego działamy szybko, sprawnie i skutecznie.

SKUP TELEFONÓW WARSZAWA

Poza serwisem prowadzimy również skup telefonów komórkowych. Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Dzięki wyrobionej pozycji na rynku możemy zaoferować atrakcyjniejsze ceny niż konkurencja. Po prostu sprawdź nas.

Serwis-naprawa-wymiana-ekran-htc-desire-610-M7-M8-500-310-One

Naprawa HTC Serwis Warszawa

 

Specjalnością naszego serwisu jest wymiana ekranu dotykowego w HTC, modele: Desire 310, 510, 610, przy modelach HTC One M7, M8, M9, Desire 300, 500, One S, One X, HTC U11, HTC A9s, HTC Desire 626 wymieniany jest panel dotykowy wraz z wyświetlaczem. Bez względu na model HTC naprawa nie powinna nam zająć więcej niż 60 minut, jeżeli mamy wszystkie potrzebne części na miejscu. Jeżeli jesteś z Warszawy i zależy Ci na tym, aby jak najszybciej naprawić swoje HTC, to u nas możesz to zrobić w zasadzie na poczekaniu. Przyjdź do naszego punktu, zostaw nam telefon i po godzinie go odbierzesz.

HTC  Ekran Wymiana Warszawa

HTC Desire 500 Szybka/ Dotyk /Digitalizer + LCD 260zł czas wymiany 2-godziny
HTC Desire 610 Szybka/ Dotyk /Digitalizer  120zł czas wymiany 1-godziny
HTC Desire 620 Szybka/ Dotyk /Digitalizer  120zł czas wymiany 1-godziny
HTC Desire 650 Szybka/ Dotyk /Digitalizer + LCD 220zł czas wymiany 1-godziny
HTC Desire 626 Szybka/ Dotyk /Digitalizer + LCD 220zł czas wymiany 1-godziny
HTC Desire 816 Szybka/ Dotyk /Digitalizer + LCD 240zł czas wymiany 2-godziny
HTC Desire 820 Szybka/ Dotyk /Digitalizer + LCD 220zł czas wymiany 2-godziny
HTC Desire 825 Szybka/ Dotyk /Digitalizer + LCD 250zł czas wymiany 2-godziny
HTC One M7 Szybka/ Dotyk /Digitalizer + LCD + Ramka 250zł czas wymiany 4-godziny
HTC One M8 Szybka/ Dotyk /Digitalizer + LCD 230zł czas wymiany 4-godziny
HTC 10  Szybka/ Dotyk /Digitalizer + LCD 280zł czas wymiany 4-godziny
HTC U11 Szybka/ Dotyk /Digitalizer + LCD ramka pokrywa baterii 600zł czas wymiany 1-godziny
HTC U11 Plus Szybka/ Dotyk /Digitalizer + LCD  600zł czas wymiany 1-godziny
HTC A9s Szybka/ Dotyk /Digitalizer + LCD 240zł czas wymiany 4-godziny

 

 

 

Prezentowana oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Naprawy w takim czasie wykonywane są jak nie posiadamy w obsłudze telefonu innego klienta.