Serwis Door to Door

Serwis telefonów Warszawa

SERWIS TELEFONÓW WARSZAWA

Jeżeli interesuje Cię tylko profesjonalna wymiana ekranu dotykowego w Warszawie to trafiłeś najlepiej jak mogłeś. Oferujemy naszym klientom produkty i usługi związane z co raz szerzej rozwijającą się technologią mobilną GSM. Fakt, że jest to nasza pasja oraz wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje Państwu fachową i profesjonalna obsługę oraz produkty najwyższej jakości.

NAPRAWA EKRANU DOTYKOWEGO WARSZAWA

Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest naprawa ekranu dotykowego w telefonach Samsung, HTC, Motorola, Nokia, iPhone, Sony. Trzeba pamiętać o tym, że żaden smartfon nie jest niezniszczalny, a upadek na podłogę często może skończyć się uszkodzeniem ekranu, co sprawia że po prostu nie da się korzystać z komórki. Potrzebna wymiana ekranu w iPhone? Nie ma problemu! Naprawa wyświetlacza w Samsungu? Żaden kłopot! Zazwyczaj serwisowanie realizowane jest na poczekaniu w naszym warszawskim punkcie pod adresem: ul. Chmielna 106 00-801 Warszawa. W zależności od modelu naprawa ekranu smartfona trwa od 10 do 30 minut. W naszym serwisie używamy tylko profesjonalnych akcesoriów wysokiej jakości, dzięki czemu mamy pewność że naprawiony przez nas sprzęt, będzie służyć klientowi przez długi czas. Rozbity ekran, brak reakcji na dotyk, problemy z wyświetleniem całej zawartości wyświetlacza, pęknięta matryca LCD? W większości modeli smartfonów konieczna będzie wymiana ekranu oraz wyświetlacza, a to dlatego, że są one fabrycznie sklejone na całej powierzchni i niestety nie ma możliwości rozdzielenia ich. Wyjątkiem jest serwis Nokia Lumia 520, 535 625 gdzie można wymienić sam ekran dotykowy bez potrzeby wymiany wyświetlacza. Zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem w branży GSM. Bez znaczenia czy potrzebujesz naprawić iPhona, Samsunga, czy HTC. Naprawa ekranu to dla nas codzienność dlatego działamy szybko, sprawnie i skutecznie.

SKUP TELEFONÓW WARSZAWA

Poza serwisem prowadzimy również skup telefonów komórkowych. Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Dzięki wyrobionej pozycji na rynku możemy zaoferować atrakcyjniejsze ceny niż konkurencja. Po prostu sprawdź nas.

1. Wypełniasz formularz on-line

Opisujesz swój problem z urządzeniem w odpowiedzi dostaniesz informacje z przewidywalnym kosztem naprawy. Jak określisz maksymalny koszt naprawy i wybierz opcje płatności. Jak już zamówisz naprawę, ściągnij formularz wypełnij spakuj z telefonem i skontaktuj się z nami. Spakuj urządzenie do koperty bąbelkowej lub do pudełka.

2. Odwiedza Cię kurier

Kurier przyjedzie i odbierze sprzęt do naprawy zostawiając potwierdzenia nadania przesyłki. Gdy przesyłka dotrze do nas zostaje zarejestrowana w systemie i wysyłane potwierdzenie na maila.

3. Naprawa sprzętu

Proces naprawy trwa zwykle 48H w zależności od stopnia uszkodzenia urządzenia. Wymiana LCD, Ekranów dotykowych są realizowane od ręki i następnego dnia urządzenie jest odesłane do klienta.

4. Odesłanie do Klienta naprawionego sprzętu

Sprzęt naprawiony jest odsyłany na adres podany w formularzu. Klient płaci przy odbiorze, przelewem na podstawie Faktury Proforma lub u nas w firmie jak została wybrana opcja paczki w jedną stronę.

  1. Informacje o urządzeniu

  Marka telefonu *

  Model *

  IMEI *

  Opis usterki *

  2. Informacje o zleceniodawcy

  Osoba prywatnaFirma

  Imię i Nazwisko *

  Adres e-mail *

  Numer telefonu *

  Ulica i numer domu/lokalu *

  Kod pocztowy *

  Miasto *

  2. Adres do wysyłki sprawnego sprzętu

  Taki jak powyżejInny

  3. Faktura czy paragon?

  FakturaParagon

  4. Forma płatności

  ProformaPłatność przy odbiorzePłatność w salonie (koszt przesyłki w jedną stronę)

  5. Koszty naprawy

  Koszt naprawy można sprawdzić na trzy sposoby:
  1. Cennik na stronie
  2. Telefonicznie pod numerami telefonów 513-777-444 lub 660-999-997
  3. Email serwis@telefony4w.pl

  Rzeczywisty koszt naprawy zostanie oszacowany po dokonaniu diagnozy i wyceny przez naszego serwisanta. Możesz określić limit kosztów naprawy, w ramach którego dokonamy jej bez Twojej odrębnej akceptacji.

  Wyrażam zgodę na dokonanie naprawy bez mojej odrębnej akceptacji w przypadku, gdy koszt naprawy nie przekroczy kwoty pln *

  6. Informacje dotyczące wysyłki

  Oferujemy Serwis telefonów w systemie „DOOR TO DOOR” (bezpośrednio od drzwi nadawcy do drzwi odbiorcy), bez wychodzenia z domu czy biura pozwoli to zaoszczędzić czas i pieniądze. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy lub zadzwonić do naszej Firmy 513-777-444 lub 660-999-997 a my wyślemy kuriera po odbiór sprzętu przeznaczonego do naprawy.

  Każda paczka jest ubezpieczona w drodze do serwisu czy do klienta.

  Telefon trzeba zabezpieczyć w kopertę bąbelkową lub karton.

  Pobrać zgłoszenie ze strony lub wypełnić na stronie.

  Koszt przesyłki w jedną stronę wynosi 15zł brutto w obie strony 30zł brutto, można wybrać opcje w jedną stronę a klient może odebrać sprzęt z naprawy osobiście.

  7. Regulamin

  Potwierdzam, iż zapoznałem się z regulaminem i akceptuję jego treść.
  Regulamin serwisu Telefony 4W
  Formularz reklamacyjny