Serwis Telefonów Warszawa

Serwis telefonów Warszawa

SERWIS TELEFONÓW WARSZAWA

Jeżeli interesuje Cię tylko profesjonalna wymiana ekranu dotykowego w Warszawie to trafiłeś najlepiej jak mogłeś. Oferujemy naszym klientom produkty i usługi związane z co raz szerzej rozwijającą się technologią mobilną GSM. Fakt, że jest to nasza pasja oraz wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje Państwu fachową i profesjonalna obsługę oraz produkty najwyższej jakości.

NAPRAWA EKRANU DOTYKOWEGO WARSZAWA

Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest naprawa ekranu dotykowego w telefonach Samsung, HTC, Motorola, Nokia, iPhone, Sony. Trzeba pamiętać o tym, że żaden smartfon nie jest niezniszczalny, a upadek na podłogę często może skończyć się uszkodzeniem ekranu, co sprawia że po prostu nie da się korzystać z komórki. Potrzebna wymiana ekranu w iPhone? Nie ma problemu! Naprawa wyświetlacza w Samsungu? Żaden kłopot! Zazwyczaj serwisowanie realizowane jest na poczekaniu w naszym warszawskim punkcie pod adresem: ul. Chmielna 106 00-801 Warszawa. W zależności od modelu naprawa ekranu smartfona trwa od 10 do 30 minut. W naszym serwisie używamy tylko profesjonalnych akcesoriów wysokiej jakości, dzięki czemu mamy pewność że naprawiony przez nas sprzęt, będzie służyć klientowi przez długi czas. Rozbity ekran, brak reakcji na dotyk, problemy z wyświetleniem całej zawartości wyświetlacza, pęknięta matryca LCD? W większości modeli smartfonów konieczna będzie wymiana ekranu oraz wyświetlacza, a to dlatego, że są one fabrycznie sklejone na całej powierzchni i niestety nie ma możliwości rozdzielenia ich. Wyjątkiem jest serwis Nokia Lumia 520, 535 625 gdzie można wymienić sam ekran dotykowy bez potrzeby wymiany wyświetlacza. Zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem w branży GSM. Bez znaczenia czy potrzebujesz naprawić iPhona, Samsunga, czy HTC. Naprawa ekranu to dla nas codzienność dlatego działamy szybko, sprawnie i skutecznie.

SKUP TELEFONÓW WARSZAWA

Poza serwisem prowadzimy również skup telefonów komórkowych. Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Dzięki wyrobionej pozycji na rynku możemy zaoferować atrakcyjniejsze ceny niż konkurencja. Po prostu sprawdź nas.

Serwis telefonów realme Serwis telefonów Realme

Marka Realme weszła na rynek Polski dość szybko, firma została założona w 2018 roku i prężnie się rozwija obok takich firm jak Samsung czy Xiaomi. Wiele klientów decyduję się na zakup marki Realme przez wzgląd na cenę i parametry. Ale jak wiemy nie ma telefonów odpornych na upadki i uszkodzenia wyświetlacza, szczególnie przy wyświetlaczach OLED i AMOLED. Nasz serwis oferuje wymianę wyświetlaczy, wymianę baterii, złącz usb jak i po zalaniu w telefonach Realme. Posiadamy oryginalne części, co ma duże znaczenie wpływ na dalsze poprawne funkcjonowanie telefonu.

Posiadamy części do takich modeli jak:

SERIA 5

REALME 5
REALME 5 PRO

SERIA 6 

REALME 6
REALME 6 PRO
REALME 6I
REALME 6S

SERIA 7

REALME 7
REALME 7 5G
REALME 7 PRO
REALME 7I

SERIA 8

REALME 8
REALME 8 5G
REALME 8 PRO
REALME 8I

SERIA 9

REALME 9
REALME 9 5G
REALME 9 PRO
REALME 9 PRO+
REALME 9I

SERIA C

REALME C11
REALME C11 2021
REALME C21
REALME C21Y
REALME C25
REALME C25Y
REALME C3
REALME C30
REALME C31
REALME C33
REALME C35
REALME C3I

SERIA GT

REALME GT 2
REALME GT 2 PRO
REALME GT 5G

REALME GT MASTER EDITION

REALME GT NEO 2
REALME GT NEO 3T
REALME GT PRO 2

SERIA NARZO

NARZO 30 5G
NARZO 50
NARZO 50 5G
NARZO 50I PRIME

SERIA X

REALME X3
REALME X50 PRO 5G
REALME X50M 5G