Aktualności

Serwis telefonów Warszawa

SERWIS TELEFONÓW WARSZAWA

Jeżeli interesuje Cię tylko profesjonalna wymiana ekranu dotykowego w Warszawie to trafiłeś najlepiej jak mogłeś. Oferujemy naszym klientom produkty i usługi związane z co raz szerzej rozwijającą się technologią mobilną GSM. Fakt, że jest to nasza pasja oraz wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje Państwu fachową i profesjonalna obsługę oraz produkty najwyższej jakości.

NAPRAWA EKRANU DOTYKOWEGO WARSZAWA

Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest naprawa ekranu dotykowego w telefonach Samsung, HTC, Motorola, Nokia, iPhone, Sony. Trzeba pamiętać o tym, że żaden smartfon nie jest niezniszczalny, a upadek na podłogę często może skończyć się uszkodzeniem ekranu, co sprawia że po prostu nie da się korzystać z komórki. Potrzebna wymiana ekranu w iPhone? Nie ma problemu! Naprawa wyświetlacza w Samsungu? Żaden kłopot! Zazwyczaj serwisowanie realizowane jest na poczekaniu w naszym warszawskim punkcie pod adresem: ul. Chmielna 106 00-801 Warszawa. W zależności od modelu naprawa ekranu smartfona trwa od 10 do 30 minut. W naszym serwisie używamy tylko profesjonalnych akcesoriów wysokiej jakości, dzięki czemu mamy pewność że naprawiony przez nas sprzęt, będzie służyć klientowi przez długi czas. Rozbity ekran, brak reakcji na dotyk, problemy z wyświetleniem całej zawartości wyświetlacza, pęknięta matryca LCD? W większości modeli smartfonów konieczna będzie wymiana ekranu oraz wyświetlacza, a to dlatego, że są one fabrycznie sklejone na całej powierzchni i niestety nie ma możliwości rozdzielenia ich. Wyjątkiem jest serwis Nokia Lumia 520, 535 625 gdzie można wymienić sam ekran dotykowy bez potrzeby wymiany wyświetlacza. Zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem w branży GSM. Bez znaczenia czy potrzebujesz naprawić iPhona, Samsunga, czy HTC. Naprawa ekranu to dla nas codzienność dlatego działamy szybko, sprawnie i skutecznie.

SKUP TELEFONÓW WARSZAWA

Poza serwisem prowadzimy również skup telefonów komórkowych. Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Dzięki wyrobionej pozycji na rynku możemy zaoferować atrakcyjniejsze ceny niż konkurencja. Po prostu sprawdź nas.

Serwis Telefonów Xperia Z5 Z5 Compact Warszawa

naprawa serwis telefonow warszawa sony xperia z5

Serwis Telefonów Xperia Z5 i Z5 compact

Zapraszamy do serwisu telefonów na terenie Warszawy, naprawa telefonu z uszkodzonym ekranem dotykowym trwa około 1 godziny jak dany kolor części posiadamy na stanie.

Posiadamy Oryginalne części więc telefon będzie działał jak w dniu zakupu.
Ekran dotykowy wymienia się z korpusem i obudową w zależności od kolory. Posiadamy również oryginalne Klapki ( pokrywy baterii)

Ekran dotykowy Sony Xperia Z5 Szybka/Dotyk/Digitalizer z LCD z Ramką (Komplet Oryginalny) 590zł czas wymiany około 1 godziny
Ekran dotykowy Sony Xperia Z5 Compact  Szybka/Dotyk/Digitalizer z LCD z Ramką (Komplet Oryginalny) 530zł czas wymiany około 1 godziny

 

Prezentowana oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego