Aktualności

Serwis telefonów Warszawa

SERWIS TELEFONÓW WARSZAWA

Jeżeli interesuje Cię tylko profesjonalna wymiana ekranu dotykowego w Warszawie to trafiłeś najlepiej jak mogłeś. Oferujemy naszym klientom produkty i usługi związane z co raz szerzej rozwijającą się technologią mobilną GSM. Fakt, że jest to nasza pasja oraz wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje Państwu fachową i profesjonalna obsługę oraz produkty najwyższej jakości.

NAPRAWA EKRANU DOTYKOWEGO WARSZAWA

Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest naprawa ekranu dotykowego w telefonach Samsung, HTC, Motorola, Nokia, iPhone, Sony. Trzeba pamiętać o tym, że żaden smartfon nie jest niezniszczalny, a upadek na podłogę często może skończyć się uszkodzeniem ekranu, co sprawia że po prostu nie da się korzystać z komórki. Potrzebna wymiana ekranu w iPhone? Nie ma problemu! Naprawa wyświetlacza w Samsungu? Żaden kłopot! Zazwyczaj serwisowanie realizowane jest na poczekaniu w naszym warszawskim punkcie pod adresem: ul. Chmielna 106 00-801 Warszawa. W zależności od modelu naprawa ekranu smartfona trwa od 10 do 30 minut. W naszym serwisie używamy tylko profesjonalnych akcesoriów wysokiej jakości, dzięki czemu mamy pewność że naprawiony przez nas sprzęt, będzie służyć klientowi przez długi czas. Rozbity ekran, brak reakcji na dotyk, problemy z wyświetleniem całej zawartości wyświetlacza, pęknięta matryca LCD? W większości modeli smartfonów konieczna będzie wymiana ekranu oraz wyświetlacza, a to dlatego, że są one fabrycznie sklejone na całej powierzchni i niestety nie ma możliwości rozdzielenia ich. Wyjątkiem jest serwis Nokia Lumia 520, 535 625 gdzie można wymienić sam ekran dotykowy bez potrzeby wymiany wyświetlacza. Zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem w branży GSM. Bez znaczenia czy potrzebujesz naprawić iPhona, Samsunga, czy HTC. Naprawa ekranu to dla nas codzienność dlatego działamy szybko, sprawnie i skutecznie.

SKUP TELEFONÓW WARSZAWA

Poza serwisem prowadzimy również skup telefonów komórkowych. Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Dzięki wyrobionej pozycji na rynku możemy zaoferować atrakcyjniejsze ceny niż konkurencja. Po prostu sprawdź nas.

Wymiana ekranu dotykowego Xiaomi

     

Serwis Telefonów Xiaomi:


Prowadzimy serwis telefonów w Warszwie, naprawiamy również telefony marki Xiaomi: naprawiamy uszkodzone ekrany dotykowe zamienniki jak i oryginalne, po zalaniu, uszkodzone wejścia ładowania (micro usb jak i Typ-C ) i wiele innych 

Modele jakie naprawiamy:
MI 10 5G
MI 10 LITE5G
MI 10 ULTRA
MI 10T 5G
MI 10T LITE 5G
MI 10T PRO 5G
MI 11
MI 11 LITE 4G/5G
MI 11 PRO
MI 11i
MI 11X PRO
MI 5S PLUS
MI 8 MI 8 LITE
MI 9
MI 9 LITE
MI 9 SE
MI 9T
MI 9T PRO
MI8 PRO
POCO F3
POCO M3
POCO M3
PRO POCO X3 2020
POCO X3 PRO
POCOPHONE F1
POCOPHONE F2 PRO
REDMI NOTE 10
NOTE 10 PRO
REDMI NOTE 10S
REDMI NOTE 6
REDMI NOTE 6 PRO
REDMI NOTE 7
REDMI NOTE 8
REDMI NOTE 8 PRO
REDMI NOTE 8T
REDMI NOTE 9
REDMI NOTE 9 PRO
REDMI NOTE 9 PRO 5G
REDMI NOTE 9S
REDMI NOTE 9T 5G
Redmi Note 5 Pro

Redmi Note 5

Redmi 5 Plus

Redmi 5

Redmi 5A

Redmi Note 5A Prime

Redmi Note 5A

Redmi 4X

Redmi Note 4X

Redmi Note 4

Redmi 4A

Redmi 4

Redmi 3S Pro

Redmi Pro

Redmi 3X

Redmi 3S

Redmi 3 Pro

Mi 5X

Mi 6

MiPad 3

Mi 5c

Mi MIX

Mi 5s Plus

Mi 5s