Aktualności

Serwis telefonów Warszawa

SERWIS TELEFONÓW WARSZAWA

Jeżeli interesuje Cię tylko profesjonalna wymiana ekranu dotykowego w Warszawie to trafiłeś najlepiej jak mogłeś. Oferujemy naszym klientom produkty i usługi związane z co raz szerzej rozwijającą się technologią mobilną GSM. Fakt, że jest to nasza pasja oraz wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje Państwu fachową i profesjonalna obsługę oraz produkty najwyższej jakości.

NAPRAWA EKRANU DOTYKOWEGO WARSZAWA

Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest naprawa ekranu dotykowego w telefonach Samsung, HTC, Motorola, Nokia, iPhone, Sony. Trzeba pamiętać o tym, że żaden smartfon nie jest niezniszczalny, a upadek na podłogę często może skończyć się uszkodzeniem ekranu, co sprawia że po prostu nie da się korzystać z komórki. Potrzebna wymiana ekranu w iPhone? Nie ma problemu! Naprawa wyświetlacza w Samsungu? Żaden kłopot! Zazwyczaj serwisowanie realizowane jest na poczekaniu w naszym warszawskim punkcie pod adresem: ul. Chmielna 106 00-801 Warszawa. W zależności od modelu naprawa ekranu smartfona trwa od 10 do 30 minut. W naszym serwisie używamy tylko profesjonalnych akcesoriów wysokiej jakości, dzięki czemu mamy pewność że naprawiony przez nas sprzęt, będzie służyć klientowi przez długi czas. Rozbity ekran, brak reakcji na dotyk, problemy z wyświetleniem całej zawartości wyświetlacza, pęknięta matryca LCD? W większości modeli smartfonów konieczna będzie wymiana ekranu oraz wyświetlacza, a to dlatego, że są one fabrycznie sklejone na całej powierzchni i niestety nie ma możliwości rozdzielenia ich. Wyjątkiem jest serwis Nokia Lumia 520, 535 625 gdzie można wymienić sam ekran dotykowy bez potrzeby wymiany wyświetlacza. Zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem w branży GSM. Bez znaczenia czy potrzebujesz naprawić iPhona, Samsunga, czy HTC. Naprawa ekranu to dla nas codzienność dlatego działamy szybko, sprawnie i skutecznie.

SKUP TELEFONÓW WARSZAWA

Poza serwisem prowadzimy również skup telefonów komórkowych. Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Dzięki wyrobionej pozycji na rynku możemy zaoferować atrakcyjniejsze ceny niż konkurencja. Po prostu sprawdź nas.

Szkło hartowane na telefon

Szkło Hartowane na telefon iphone

Szkło hartowane na telefon

Szkło hartowane na iphone

Szkło hartowane na telefon – czy to konieczne?

Wszyscy, jak jeden mąż korzystamy z smartfonów. Bardzo często potrafią one kosztować naprawdę sporo. Wydając taką kwotę, chcemy by nasz telefon był wręcz niezniszczalny – w końcu wydaliśmy na niego całkiem sporo. Przez to właśnie coraz większą popularnością cieszą się szkła hartowane na telefony. Czy warto je używać? Które będą najlepsze? I czy właściwie takie szkło daje nam pewność, że nasz telefon nie ucierpi nawet przy upadku z dużej wysokości? Ciężko jest znaleźć jednoznaczną odpowiedź, ale istnieje kilka zasad, dzięki którym możemy pozytywnie wpłynąć na żywotność wyświetlacza w naszym telefonie. W naszym serwisie, możesz kupić szkiełko, które zamontujemy od ręki. To tylko kilka minut, a Twój telefon możliwe, że uniknie wielu szkód.

Gdzie kupić szkło hartowane.
Właściwie w ofercie szkła hartowane, ma niemal każdy sklep w jakikolwiek sposób powiązany z telefonami. Przykładowo serwisy zajmujące się telefonami huawei, z pewnością mają w swoim asortymencie szkła hartowane na huawei. Jednak to że kupimy szkiełko w takim, wydawałoby się, sprawdzonym miejscu nie oznacza, że będzie ono skuteczne. Istnieje całkiem dużo rodzajów szkła hartowanego do telefonu i to właśnie rodzajem tego produktu powinniśmy się kierować przy wyborze. Aby nie nabrać się na zbyt wysoką cenę szkła hartowanego, warto zajrzeć jest do renomowanych serwisów, lub sprawdzić ceny w internecie. W innym przypadku, cena może być zupełnie nieadekwatna do jakości.

Jak dobrać szkło hartowane na telefon
Sprawa tutaj jest dość prosta – aktualnie szkła hartowane do telefonów są tworzone specjalnie do poszczególnych modeli. Jeśli potrzebujemy szkło hartowane na xiaomi, to kupujemy szkło do konkretnego modelu. W takim przypadku nie mamy żadnych wątpliwości co do tego, czy szkło będzie odpowiednio wykrojone. Jeszcze jakiś czas temu dostępne były również szkła hartowane uniwersalne – odpowiadające temu ile cali ma nasz wyświetlacz. Jednak przez tak szybki rozwój smartfonów uniwersalne szkła to już przeżytek. Bardzo mało sklepów oferuje takowe, a jeśli nawet oferuje – wiedz że absolutnie nie warto.

szkło hartowane na samsunga

Szkło hartowane dla iphone’a
Iphone to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych telefonów, obok tych firmy huawei i samsung. Bez dwóch zdań jest to też drogi telefon, a marka posiada fanatyków, którzy zawsze kupują nowy model z momentem jego wyjścia na rynek. W takich sytuacjach ochrona takiego telefonu jest naprawdę ważna, szczególnie patrząc na cenę. Dlatego też jedne z pierwszych szkieł hartowanych, jakie w ogóle zostały stworzone, to były szkła hartowane na iphone. Jak wybrać najlepsze? Istnieją szkła hartowane, a nawet szkła hybrydowe. W większości jednak wszystkie szkła mają wytrzymałość na podobnym poziomie. Ważne jest, by w przypadku nawet małego uszkodzenia takiego szkła wymienić je na nowe – by ochrona była znów tak mocna jak na samym początku.

Montaż szkła hartowanego na telefonie
Jeśli już wiemy, że wybierając szkło hartowane musimy zwrócić uwagę na to, by sprzedawca nie wcisnął nam szkła uniwersalnego, czy też najtańszego szkła z Chin – warto zastanowić się również nad montażem. Kupując szkło hartowane zazwyczaj dołączony jest tam 'zestaw montażowy’ do wyczyszczenia ekranu i dobrego zamontowania ochrony. Mimo to wiele użytkowników woli, jeśli w serwisie zrobi się to profesjonalnie za nich. Zarówno przy zakładaniu szkła jak i folii, trzeba uważać, by być jak najbardziej dokładnym. Profesjonaliści, którzy zakładają takie szkła hartowane w dużych ilościach doskonale wiedzą na co uważać. W naszym serwisie, zamontowanie takiego szkła to dosłownie chwila. Dlatego też kupując z szerokiego asortymentu szkieł hartowanych w naszym punkcie, warto też skorzystać z dodatkowego montażu. Oferujemy tą usługę od ręki, nie stracisz więc czasu – a twój telefon będzie z pewnością dobrze chroniony od razu po wyjściu z serwisu.