Aktualności

Serwis telefonów Warszawa

SERWIS TELEFONÓW WARSZAWA

Jeżeli interesuje Cię tylko profesjonalna wymiana ekranu dotykowego w Warszawie to trafiłeś najlepiej jak mogłeś. Oferujemy naszym klientom produkty i usługi związane z co raz szerzej rozwijającą się technologią mobilną GSM. Fakt, że jest to nasza pasja oraz wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje Państwu fachową i profesjonalna obsługę oraz produkty najwyższej jakości.

NAPRAWA EKRANU DOTYKOWEGO WARSZAWA

Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest naprawa ekranu dotykowego w telefonach Samsung, HTC, Motorola, Nokia, iPhone, Sony. Trzeba pamiętać o tym, że żaden smartfon nie jest niezniszczalny, a upadek na podłogę często może skończyć się uszkodzeniem ekranu, co sprawia że po prostu nie da się korzystać z komórki. Potrzebna wymiana ekranu w iPhone? Nie ma problemu! Naprawa wyświetlacza w Samsungu? Żaden kłopot! Zazwyczaj serwisowanie realizowane jest na poczekaniu w naszym warszawskim punkcie pod adresem: ul. Chmielna 106 00-801 Warszawa. W zależności od modelu naprawa ekranu smartfona trwa od 10 do 30 minut. W naszym serwisie używamy tylko profesjonalnych akcesoriów wysokiej jakości, dzięki czemu mamy pewność że naprawiony przez nas sprzęt, będzie służyć klientowi przez długi czas. Rozbity ekran, brak reakcji na dotyk, problemy z wyświetleniem całej zawartości wyświetlacza, pęknięta matryca LCD? W większości modeli smartfonów konieczna będzie wymiana ekranu oraz wyświetlacza, a to dlatego, że są one fabrycznie sklejone na całej powierzchni i niestety nie ma możliwości rozdzielenia ich. Wyjątkiem jest serwis Nokia Lumia 520, 535 625 gdzie można wymienić sam ekran dotykowy bez potrzeby wymiany wyświetlacza. Zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem w branży GSM. Bez znaczenia czy potrzebujesz naprawić iPhona, Samsunga, czy HTC. Naprawa ekranu to dla nas codzienność dlatego działamy szybko, sprawnie i skutecznie.

SKUP TELEFONÓW WARSZAWA

Poza serwisem prowadzimy również skup telefonów komórkowych. Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Dzięki wyrobionej pozycji na rynku możemy zaoferować atrakcyjniejsze ceny niż konkurencja. Po prostu sprawdź nas.

Serwis Sony Xperia Warszawa Wymiana Ekranu

Serwis Telefonów Sony Xperia w Warszawie

Naprawa / Serwis Telefonów Sony Xperia , wymiana ekranu dotykowego w modelach :

Sony Xperia M Szybka/ Dotyk /Digitalizer 99zł czas wymiany 30min
Sony Xperia J Szybka/ Dotyk /Digitalizer 99zł czas wymiany 30min
Sony Xperia U Szybka/ Dotyk /Digitalizer 99zł czas wymiany 30min
Sony Xperia E Szybka/ Dotyk /Digitalizer 99zł czas wymiany 30min
Sony Xperia L Szybka/ Dotyk /Digitalizer 99zł czas wymiany 30min
Sony Xperia Z Szybka/Dotyk/Digitalizer z LCD (Komplet) 250zł czas wymiany 3h
Sony Xperia Z1 Szybka/Dotyk/Digitalizer z LCD  (Komplet) 280zł czas wymiany 3h
Sony Xperia Z2 Szybka/Dotyk/Digitalizer z LCD  (Komplet) 320zł czas wymiany 3h
Sony Xperia Z3 Szybka/Dotyk/Digitalizer z LCD z Ramką (Komplet) 450zł czas wymiany 3h
Sony Xperia Z3 compact Szybka/Dotyk/Digitalizer z LCD z Ramką (Komplet) 420zł czas wymiany 2h
Sony Xperia Z5 Szybka/Dotyk/Digitalizer z LCD z Ramką (Komplet) 480zł czas wymiany 3h
Sony Xperia Z5 Compact Szybka/Dotyk/Digitalizer z LCD z Ramką (Komplet) 450zł czas wymiany 2h

Prezentowana oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.