Aktualności

Serwis telefonów Warszawa

SERWIS TELEFONÓW WARSZAWA

Jeżeli interesuje Cię tylko profesjonalna wymiana ekranu dotykowego w Warszawie to trafiłeś najlepiej jak mogłeś. Oferujemy naszym klientom produkty i usługi związane z co raz szerzej rozwijającą się technologią mobilną GSM. Fakt, że jest to nasza pasja oraz wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje Państwu fachową i profesjonalna obsługę oraz produkty najwyższej jakości.

NAPRAWA EKRANU DOTYKOWEGO WARSZAWA

Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest naprawa ekranu dotykowego w telefonach Samsung, HTC, Motorola, Nokia, iPhone, Sony. Trzeba pamiętać o tym, że żaden smartfon nie jest niezniszczalny, a upadek na podłogę często może skończyć się uszkodzeniem ekranu, co sprawia że po prostu nie da się korzystać z komórki. Potrzebna wymiana ekranu w iPhone? Nie ma problemu! Naprawa wyświetlacza w Samsungu? Żaden kłopot! Zazwyczaj serwisowanie realizowane jest na poczekaniu w naszym warszawskim punkcie pod adresem: ul. Chmielna 106 00-801 Warszawa. W zależności od modelu naprawa ekranu smartfona trwa od 10 do 30 minut. W naszym serwisie używamy tylko profesjonalnych akcesoriów wysokiej jakości, dzięki czemu mamy pewność że naprawiony przez nas sprzęt, będzie służyć klientowi przez długi czas. Rozbity ekran, brak reakcji na dotyk, problemy z wyświetleniem całej zawartości wyświetlacza, pęknięta matryca LCD? W większości modeli smartfonów konieczna będzie wymiana ekranu oraz wyświetlacza, a to dlatego, że są one fabrycznie sklejone na całej powierzchni i niestety nie ma możliwości rozdzielenia ich. Wyjątkiem jest serwis Nokia Lumia 520, 535 625 gdzie można wymienić sam ekran dotykowy bez potrzeby wymiany wyświetlacza. Zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem w branży GSM. Bez znaczenia czy potrzebujesz naprawić iPhona, Samsunga, czy HTC. Naprawa ekranu to dla nas codzienność dlatego działamy szybko, sprawnie i skutecznie.

SKUP TELEFONÓW WARSZAWA

Poza serwisem prowadzimy również skup telefonów komórkowych. Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Dzięki wyrobionej pozycji na rynku możemy zaoferować atrakcyjniejsze ceny niż konkurencja. Po prostu sprawdź nas.

przenoszenie książki telefonicznej z nokii blackberry samsunga iphone sony xperia

Kopiowanie danych z telefonów

 

 

PRZENOSZENIE i KOPIOWANIE

DANYCH WARSZAWA

 

 

Przenoszenie i kopiowanie kontaktów lub danych bywa niekiedy bardzo uciążliwe, zwłaszcza dla osób, które nigdy wcześniej same tego nie robiły. Żeby uniknąć przykrych niespodzianek takich jak przypadkowe usunięcie danych lub też ich zduplikowanie oferujemy w naszym serwisie takie usługi jak:

 

  • kopiowanie danych ze starych telefonów na nowe, niezależnie od modelu. Zdjęcia, filmy, kontakty i inne dane

 

W ramach tej usługi dokonujemy transferu danych:

z Nokii na iPhone
z iPhone na Nokie
z Samsunga na iPhone
z Blackberry na Nokie
i wiele innych modeli…

 

 

  • przenoszenie danych na dyski zewnętrzne lub inne nośniki magnetyczne, urządzenia mobilne albo pamięć USB. Transferujemy dane pomiędzy 2000 urządzeń. U nas bez problemu skopiujesz wszystkie te dane, które chcesz. Możemy skopiować wszystkie dane z telefonu, jak również tylko wybrane przez Ciebie pliki.
  • diagnostyka telefonu

 

Kopiowanie danych z telefonu to jedna z naszych specjalizacji. Zaufaj nam, gwarantujemy że będziesz zadowolony z jakości wykonania i czasu realizacji.