Aktualności

Serwis telefonów Warszawa

SERWIS TELEFONÓW WARSZAWA

Jeżeli interesuje Cię tylko profesjonalna wymiana ekranu dotykowego w Warszawie to trafiłeś najlepiej jak mogłeś. Oferujemy naszym klientom produkty i usługi związane z co raz szerzej rozwijającą się technologią mobilną GSM. Fakt, że jest to nasza pasja oraz wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje Państwu fachową i profesjonalna obsługę oraz produkty najwyższej jakości.

NAPRAWA EKRANU DOTYKOWEGO WARSZAWA

Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest naprawa ekranu dotykowego w telefonach Samsung, HTC, Motorola, Nokia, iPhone, Sony. Trzeba pamiętać o tym, że żaden smartfon nie jest niezniszczalny, a upadek na podłogę często może skończyć się uszkodzeniem ekranu, co sprawia że po prostu nie da się korzystać z komórki. Potrzebna wymiana ekranu w iPhone? Nie ma problemu! Naprawa wyświetlacza w Samsungu? Żaden kłopot! Zazwyczaj serwisowanie realizowane jest na poczekaniu w naszym warszawskim punkcie pod adresem: ul. Chmielna 106 00-801 Warszawa. W zależności od modelu naprawa ekranu smartfona trwa od 10 do 30 minut. W naszym serwisie używamy tylko profesjonalnych akcesoriów wysokiej jakości, dzięki czemu mamy pewność że naprawiony przez nas sprzęt, będzie służyć klientowi przez długi czas. Rozbity ekran, brak reakcji na dotyk, problemy z wyświetleniem całej zawartości wyświetlacza, pęknięta matryca LCD? W większości modeli smartfonów konieczna będzie wymiana ekranu oraz wyświetlacza, a to dlatego, że są one fabrycznie sklejone na całej powierzchni i niestety nie ma możliwości rozdzielenia ich. Wyjątkiem jest serwis Nokia Lumia 520, 535 625 gdzie można wymienić sam ekran dotykowy bez potrzeby wymiany wyświetlacza. Zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem w branży GSM. Bez znaczenia czy potrzebujesz naprawić iPhona, Samsunga, czy HTC. Naprawa ekranu to dla nas codzienność dlatego działamy szybko, sprawnie i skutecznie.

SKUP TELEFONÓW WARSZAWA

Poza serwisem prowadzimy również skup telefonów komórkowych. Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Dzięki wyrobionej pozycji na rynku możemy zaoferować atrakcyjniejsze ceny niż konkurencja. Po prostu sprawdź nas.

Cennik Wymiany Baterii Samsung

Wymiana Baterii w telefonie Samsung

Wymiana Baterii w telefonie Samsung trwa około 60 minut, dbając o dobro naszych klientów używamy tylko oryginalnych baterii. Na naszą usługę udzielamy gwarancji, jeżeli Państwo macie więcej pytani zapraszamy do kontaktu.

Wymiana Oryginalnych Baterii w Telefonach Samsung – Zapewniamy Najwyższą Jakość

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej wymiany baterii w swoim telefonie marki Samsung, to jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, zapraszamy do naszego Serwisu który mieści się w Centrum Warszawy. Nasz serwis specjalizuje się w usługach związanych z telefonami Samsung, a naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości oraz pełnej satysfakcji dla naszych klientów.

Jesteśmy świadomi, że bateria jest jednym z kluczowych elementów telefonu, a jej nieprawidłowe działanie może znacząco wpływać na wydajność i funkcjonalność urządzenia. Dlatego oferujemy usługę wymiany baterii, przywracając Twojemu telefonowi długotrwałą moc i wydajność.

W naszym serwisie stosujemy wyłącznie oryginalne baterie producenta Samsung. Dlaczego? Ponieważ wiemy, jak ważne jest korzystanie z oryginalnych komponentów, które są specjalnie zaprojektowane i przetestowane pod kątem zgodności z danym modelem telefonu. Wymieniając baterię na oryginalną, masz pewność, że otrzymujesz wysoką jakość oraz pełną zgodność z fabrycznymi specyfikacjami.

Nasza wykwalifikowana ekipa techników posiada bogate doświadczenie w wymianie baterii w telefonach Samsung. Dzięki ich wiedzy i precyzji, proces wymiany baterii odbywa się sprawnie i bezpiecznie, zapewniając optymalne działanie Twojego telefonu.

Korzystając z naszych usług, masz pewność, że wymieniamy jedynie na oryginalne baterie. Nie stosujemy żadnych zamienników ani niskiej jakości komponentów. Naszym celem jest zapewnienie maksymalnej trwałości i niezawodności Twojej baterii, abyś mógł cieszyć się długim czasem pracy i nieprzerwanym korzystaniem z urządzenia.

Oferujemy również konkurencyjne ceny, aby nasze usługi były dostępne dla szerokiego spektrum klientów. Chcemy, abyś mógł skorzystać z profesjonalnej wymiany baterii oryginalnej w swoim telefonie Samsung bez nadmiernego obciążenia finansowego.

Niezwłocznie skontaktuj się z naszym serwisem, jeśli potrzebujesz wymiany baterii w swoim telefonie Samsung. Nasz doświadczony zespół pomoże Ci w pełni przywrócić energię i wydajność Twojego urządzenia.

 

Samsung Galaxy

Wymiana Oryginalnej Baterii

Samsung Galaxy S8 190zł
Samsung Galaxy S8 Plus 190zł
Samsung Galaxy S9  190zł
Samsung Galaxy S9 plus 190zł
Samsung Galaxy S10e 190zł.
Samsung Galaxy S10 190zł
Samsung Galaxy S10 PLUS 190zł
Samsung Galaxy S20 190zł
Samsung Galaxy S20 Plus 190zł
Samsung Galaxy S20 Ultra 190zł
Samsung Galaxy S20 FE / 5G 190zł
Samsung Galaxy S21 190zł
Samsung Galaxy S21 FE 190zł
Samsung Galaxy S21 190zł
Samsung Galaxy S21 Plus 190zł
Samsung Galaxy S21 Ultra 190zł
Samsung Galaxy S7 190